1 osoba
  • 1 osoba
  • 2 osoby
  • 3 osoby

Gabinet hydroterapii

W gabinecie do Państwa dyspozycji oddajemy dwie wanny z hydromasażem. Jest to idealne miejsce relaksu dla par jak i indywidualnego odpoczynku. Odprężająca kąpiel  gwarantuje nawilżenie, odżywienie oraz pielęgnację skóry. Natomiast dodawane do kąpieli produkty nie tylko urzekają aromatem, ale również zapewniają regenerację i wygładzenie skóry, jak również łagodzą efekt przemęczenia, poprawiając jednocześnie nastrój.

Kąpiel w kozim mleku 

Nawilża i odżywia oraz zmiękcza i wygładza skórę. Przeznaczona głównie dla osób o suchej skórze. Kwas mlekowy oczyszcza skórę z obumierającego naskórka, opóźniając jednocześnie efekt starzenia. 
Czas kąpieli ok 25 min
Cena 1 os. 60 zł
Cena 2 os. 100 zł

Kąpiel w regionalnym Cydrze 

Odżywia i nawilża skórę oraz pobudza krążenie krwi. Drożdże zawarte w piwie sprawiają, iż skóra staje się wygładzona, delikatna i miękka, natomiast chmiel wpływa na obniżenie ciśnienia krwi oraz działa uspokajająco. Dodatkowo do każdej kąpieli serwowany jest regionalny Cydr Sandomierski.
Czas kąpieli ok 25 min
Cena 1 os. 80 zł 
Cena 2 os. 140 zł 

Kąpiel w winie

Pomaga przeciwdziałać starzeniu się skóry, oczyszcza naczynia krwionośne, pobudza krążenie, zwiększa spalanie tłuszczu i hamuje rozwój tkanki tłuszczowej. Delikatnie złuszcza i odżywia skórę. Dodatkiem do zabiegu jest kieliszek wina
Czas kąpieli ok 25 min
Cena 1 os. 80 zł 
Cena 2 os. 140 zł 

Kąpiel solankowa 

Regeneruje, wzmacnia organizm oraz poprawia jego ogólną kondycję fizyczną . Łagodzi efekty zmęczenia, przyspieszając regenerację organizmu po wysiłku fizycznym. Poprawia jędrność i elastyczność skóry, umożliwiając jednocześnie wchłanianie składników mineralnych  przez skórę. 
Czas kąpieli ok 25 min
Cena 1 os. 60 zł 
Cena 2 os. 100 zł

Zostaw nam swojego maila, będziesz mógł uzyskać jako jeden z pierwszych najświeższe informacje o naszych promocjach i najciekawszych ofertach

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij