1 osoba
  • 1 osoba
  • 2 osoby
  • 3 osoby

O hotelu

Miasto położone na siedmiu wzgórzach, tu kupieckie piwnice i lessowe labirynty, tam podmiejskie katakumby. Równie burzliwa i piękna historia. To wszystko sprawia, że Sandomierz często zwany jest Małym Rzymem. 

Hotel na sandomierskim wzgórzu

Położony na jednym z sandomierskich wzgórz trzygwiazdkowy Hotel Mały Rzym z pięknym  widokiem na unikatowe Góry Pieprzowe powstał z myślą o wymagających Gościach szukających zarówno komfortowego wypoczynku w przestronnych wnętrzach, jak również spokoju i odosobnienia.

Hotel Mały Rzym mieści się 10 min spacerem od sandomierskiej starówki przy jednoczesnym oddaleniu od głównych arterii miasta. Taka lokalizacja w spokojnej okolicy czyni Hotel Mały Rzym idealnym miejscem zarówno dla gości biznesowych jak i indywidualnych.

Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych Gości przygotowaliśmy kompleksową ofertę, w której każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Nasz wykwalifikowany i zawsze uśmiechnięty personel sprawi , że nasi Goście mogą poczuć się jak w domu. To hotel, w którym biznes, odpoczynek oraz aktywny styl życia doskonale się uzupełniają tworząc niezapomniane i wyjątkowe miejsce na mapie Sandomierza.  

Zostaw nam swojego maila, będziesz mógł uzyskać jako jeden z pierwszych najświeższe informacje o naszych promocjach i najciekawszych ofertach

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij