1 osoba
  • 1 osoba
  • 2 osoby
  • 3 osoby

GREEN VELO

Wschodni Szlak Rowerowy GREEN VELO (2 070 km w tym ok. 190 km - odcinek świętokrzyski)

Szlak  prowadzący przez 5 województw Polski Wschodniej. Sandomierski odcinek szlaku łączy ze sobą Województwo Świętokrzyskie oraz Podkarpackie. Wycieczkę szlakiem najlepiej rozpocząć od Zamku Królewskiego w Sandomierzu, gdzie z Hotelu Mały Rzym dojeżdżamy do ul. Żeromskiego oraz ul. Podwale Dolne.

Tu szlak prowadzi w kierunku Ulanowa i Rudnika nad Sanem (woj. podkarpackie) lub przez Klimontów do Ruin Zamku Krzyżtopór w miejscowości Ujazd i dalej w kierunku Kielc świętokrzyską częścią trasy. Szlak wiedzie drogami rowerowymi, drogami o małym natężeniu ruchu oraz drogami polnymi. Na całej długości został oznakowany metalowymi tabliczkami w charakterystycznym pomarańczowym kolorze.
 

MPR - Miejsce Przyjazne Rowerzystom

Z przyjemnością informujemy, że nasz obiekt posiada rekomendację MPR - Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

Oznacza to, że przeszliśmy pozytywnie procedurę weryfikacji, przeprowadzoną przez audytorów szlaku Green Velo. Sprawdzani byliśmy pod kątem kryteriów "przyjazności dla rowerzystów", a w naszej ofercie znajdziecie usługi dedykowane turystom rowerowym.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i jednocześnie do odwiedzenia Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Więcej o szlaku przeczytać można na stronie internetowej www.greenvelo.pl

 

Zostaw nam swojego maila, będziesz mógł uzyskać jako jeden z pierwszych najświeższe informacje o naszych promocjach i najciekawszych ofertach

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij