1 osoba
  • 1 osoba
  • 2 osoby
  • 3 osoby

Animacje dla dzieci

Staramy się, aby nasi najmłodsi Goście czuli się u nas wyjątkowo. Hotel Mały Rzym na stałe współpracuje z Fabryką Ruchu oraz Firmą Animacje Stacyjkowo z Sandomierza. Animatorzy ze Stacyjkowa i Fabryki Ruchu wielokrotnie gościli w naszym Hotelu w trakcie organizacji przyjęć okolicznościowych.

Różnobarwnie ubrani opiekunowie oferujący liczne atrakcje dla dzieci to osoby wykazujące się wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem. Natomiast program animacji sprawia, że czas dzieci  wypełniony jest zabawą pod stałą opieką doświadczonych animatorów.

W sąsiadującej z Hotelem Mały Rzym Fabryce Ruchu mieści się sala zabaw Pozytywka, gdzie dzieci od 3 do 10 lat mają do swojej dyspozycji dwupoziomowy labirynt z przeszkodami, zjeżdżalnię, basen z piłkami oraz wiele zabawek sprzyjających kreatywnej zabawie.


Prosimy o wcześniejszą rezerwację:
Centrum Rozrywki Dla Dzieci "Pozytywka"
tel. +48 78 495 66 17

Zostaw nam swojego maila, będziesz mógł uzyskać jako jeden z pierwszych najświeższe informacje o naszych promocjach i najciekawszych ofertach

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij